بازگشایی مرز استرالیا

مرز بین المللی استرالیا به روی دانشجویان بین المللی باز شد.

طی آخرین آپدیت نخست وزیر استرالیا که دوشنبه ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱ اعلام کردند،  از اول دسامبر ۲۰۲۱، دارندگان ویزای دانشجویی (ساب کلاس ۵۰۰) که کاملاً واکسینه شده اند، می توانند بدون نیاز به درخواست برای معافیت سفر نیروی مرزی استرالیا به این کشور سفر کنند.

اگر قصد بازگشت به استرالیا برای از سرگیری تحصیلات خود در دانشگاه را دارید یا قصد دارید تحصیلات خود را در سال ۲۰۲۲ آغاز کنید، اکنون واجد شرایط سفر به استرالیا هستید به شرطی که:

https://covid19.homeaffairs.gov.au/preparing-to-travel-to-australia-from-overseas

  • دارای ویزای تحصیلی معتبر باشید.
  • به طور کامل با یک واکسن تایید شده یا شناخته شده توسطTGA واکسینه شده باشید. حداقل باید هفت روز از دوز نهایی واکسن در دوره ایمن سازی گذشته باشد تا دانشجو کاملاً واکسینه شده تلقی شود. تا زمانی که همه واکسن ها  توسط TGA تایید یا به رسمیت شناخته شده باشند، دوزهای ترکیبی برای واکسینه شدن نیز کامل محسوب می شوند. اطلاعات بیشتر در مورد الزامات در وب سایت وزارت امور داخلی موجود است. لینک : https://covid19.homeaffairs.gov.au/vaccinated-travellers
  • از طریق فرودگاه بین‌المللی سیدنی وارد استرالیا شوید – نیوساوت ولز دانشجویان بین‌المللی را به قرنطینه در بدو ورود ملزم نمی‌کند.
  • تکمیل فرم اظهارنامه ورود ۷۲ ساعت قبل از لینک زیر :

https://covid19.homeaffairs.gov.au/australia-travel-declaration

  • اگر دانشجوی یکی از موسسات آموزشی در ایالت نیوساوت ولز هستید لازم هست که بدانید – NSW دانشجویان بین‌المللی را ملزم به قرنطینه در بدو ورود نخواهد کرد. ولی برای سایر ایالت ها اطلاعات ورود را در لینک زیر پیدا کنید : https://www.australia.gov.au/states

برای دریافت اطلاعات بیشتر از اینجا پیدا کنید :

https://covid19.homeaffairs.gov.au/coming-australia

لطفاً اطلاعات دولت استرالیا را به دقت مطالعه کنید تا مطمئن شوید که تمام الزامات را برآورده می کنید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :

۰۲۱۸۸۱۹۴۳۷۲