شماره های موسسه تغییر کرده است، لطفا از این پس با شماره 91002363 - 021 تماس حاصل فرمائید.

بهترین شرکت ها برای کار در استرالیا

نمی دانید جستجوی کار خود را در استرالیا از کجا شروع کنید؟ یا در حال جستجو برای کار دانشجویی و یا حتی کارآموزی با حقوق در استرالیا هستید؟ آخرین رده بندی ۵۰ شرکت برتر برای کار در استرالیا می تواند بهترین منبع برای شروع جستجو باشد. جایی که می توان دید جامعی از یک شرکت در معیار های فرهنگ، نحوه برخورد با کارمندان ، ارزش های درونی موثر در رشد ، نحوه مدیریت کسب و کار در زمان بحران ویروس کرونا و سایر معیارهای مهم به دست آورد.

این گزارش توسط سازمان بین المللی تحقیقات و مشاوره کاریابی به نام Great Place to Work Australia تهیه و جمع آوری شده است. مبنای این گزارش ، تحقیقات انجام شده به وسیله نظرسنجی از کارمندان و ارزیابی سیاست ها و فرآیندهای یک شرکت می باشد که در نتیجه به شما کمک می کند با نظر مستقیم خود کارمندان متوجه شوید که چه چیزی سبب رضایت شغلی آن ها از محل کارشان شده است.

این گزارش براساس تعداد پرسنل هر شرکت به صورت بیشتر از ۱۰۰۰ نفر ، ۱۰۰ تا ۹۹۹ نفر و کمتر از ۱۰۰ نفر به سه دسته مختلف تقسیم می شود:

۱. بیش از ۱۰۰۰ نفر پرسنل

طبق این گزارش ، میانگین قدمت این شرکت های بزرگ ۳۵ سال است که ۸۰٪ آن ها در بخش دولتی و ۲۰٪ در بخش خصوصی فعال هستند. حدود ۹۰٪ از کارکنان آنها هم به صورت تمام وقت شاغل هستند.

با ۱۳۳۰نفر پرسنل ، اولین جایگاه این رده بندی به رهبر تکنولوژی دنیا ، شرکت Cisco System Australia تعلق می گیرد که در حوزه تامین تجهیزات تکنولوژی برای افراد و کسب و کارها فعالیت می کند. افتخار شرکت سیسکو پرچمداری در ترویج فرهنگ رشد شخصی و شغلی می باشد.

Industry ۱,۰۰۰+ Employees Rank
IT Cisco Systems Australia ۱
IT/software Salesforce ۲
IT/software SAP Australia ۳
Manufacturing and production MARS Australia ۴
Transport and logistics DHL Express ۵

 

۲.  ۱۰۰ تا ۹۹۹ نفر پرسنل

۷۲٪ از شرکت های با تعداد متوسط پرسنل در بخش خصوصی ، ۲۴٪ در بخش دولتی و ۴٪ در بخش غیرانتفاعی هستند. حدود ۸۵٪ از کارکنان این شرکت ها به صورت تمام وقت شاغل هستند. رشد درآمد در این شرکت ها ۴۷٪ و افزایش موقعیت های شغلی حدود ۱۵٪ گزارش شده است.

بالاترین رتبه در این قسمت به شرکت Interactive تامین کننده خدمات گوناگون حوزه IT و بزرگ ترین شرکت خصوصی استرالیا در این حوزه تعلق می گیرد. در این گزارش نشان داده شده است که شرکت Interactive در زمان شیوع کرونا روش همکاری با پرسنل خود را تغییر داده و به استفاده از تجربه افراد خود در محیطی خارج از محیط فیزیکی شرکت پایبند بوده است.

Industry ۱۰۰-۹۹۹ Employees Rank
IT Interactive ۱
Biotechnology and pharmaceuticals AbbVie ۲
IT/software Canva ۳
IT/software SafetyCulture ۴
Financial services/banking and finance BPAY Group ۵

 

۳. کمتر از ۱۰۰ نفر پرسنل

۸۰٪ از شرکت های این قسمت در بخش خصوصی فعال بوده و حدود ۸۵٪ از کارمندان آن ها بصورت تمام وقت شاغل هستند. رتبه اول به شرکت SC Johnson & Son ، یک شرکت آمریکایی با فقط ۵۴ نفر تیم استرالیایی رسید. مأموریت آنها “تولید و بازاریابی محصولاتی است که از نظر محیط زیست مناسب هستند و سلامت و ایمنی مصرف کنندگان را به خطر نمی اندازند”.

Industry Fewer 100 Employees Rank
Manufacturing and production SC Johnson & Son ۱
IT/IT consulting Insentra ۲
Professional services/staffing and recruitment Morgan McKinley ۳
Professional services/staffing and recruitment Beaumont People ۴
IT/software LogMeIn Australia ۵

اگر هم چنان درباره نحوه استخدام، کاریابی و کسب درآمد دانشجویی و یا پس از فارغ التحصیلی سوالی دارید و یا مهاجرت تحصیلی به استرالیا برایتان پیچیده به نظر میرسد، با مشاوران خبره موسسه دانش و توسعه بین الملل تماس بگیرید. موسسه دانش و توسعه بین الملل با سابقه درخشان در پرونده های مهاجرت تحصیلی به استرالیا ، بهترین گزینه را به شما نشان خواهد داد.

[metform form_id="7467"]

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *