هزینه های زندگی در استرالیا

هزینه زندگی در استرالیا

هزینه های زندگی شامل محل اقامت ، غذا و قبض ها و لباس در صورت لزوم است و بسته به نوع زندگی شما متفاوت خواهد بود. به عنوان یک راهنمای کلی ، هزینه سالانه تخمین زده شده برای یک دانشجوی مجرد که در استرالیا زندگی می کند ، در مجموع حدود ۲۱،۰۴۱ دلار استرالیا است.

استرالیا کشوری مقرون به صرفه است که از یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در جهان برخوردار است. به عنوان یک راهنمای کلی ، متوسط هزینه های دانشجویان بین المللی در استرالیا در حدود ۱۷۵۳ دلار استرالیا در ماه (هر هفته تقریباً ۴۰۴ دلار استرالیا) برای اقامت ، غذا ، لباس ، سرگرمی ، حمل و نقل ، مسافرت بین المللی و داخلی ، تلفن و هزینه های جانبی هزینه می کنند. علاوه بر این مبلغ ، برای سفر برگشت به خانه و تماس های تلفنی بین المللی نیز باید بودجه در نظر بگیرید.

دانشجویان بین المللی مجاز به کار حداکثر ۴۰ ساعت در هر دو هفته هستند ، با این حال ، رقابت قابل توجهی برای کار نیمه وقت وجود دارد. شما نباید انتظار داشته باشید كه پول حاصل از یك شغل پاره وقت هزینه های تحصیل یا زندگی شما را تأمین كند.

 

دانش آموزان با خانواده

اگر قصد دارید همسر خود را به استرالیا بیاورید ، حداقل ۷۳۶۲ دلار استرالیا در سال برای حمایت مالی از همسرتان نیاز دارید.

اگر کودکان خود را به استرالیا می آورید ، برای هر کودک ۳،۱۵۲ دلار استرالیا در سال و همچنین هزینه تحصیل کودکان نیاز دارید. علاوه بر این مبلغ ، هزینه سفر برگشت به خانه برای اعضای خانواده شما نیز در نظر گرفته خواهد شد.

کودکان وابسته به مدرسه (بین ۵ تا ۱۸ سال) در استرالیا به مدت سه ماه یا بیشتر لازم است در مدرسه ثبت نام کنند. برای ثبت نام فرزندان خود در مدارس دولتی یا غیردولتی ملزم به پرداخت هزینه های کامل خواهید بود.

لطفا توجه داشته باشید: برای اهداف مهاجرت ، همسران شامل شخصی می شوند که با آنها ازدواج کرده اید.

 

پردیس های منطقه ای

هزینه کلی اخذ مدرک از دانشگاه مناطق ریجنال استرالیا  نسبت به سایر دانشگاههای استرالیا کمتر است و دانشجویان دریافته اند که هزینه زندگی مناطق ریجنال  در مقایسه با کلانشهرها کمتر می باشد.

 

سایر هزینه های زندگی

هزینه های زندگی در استرالیا

چگونه می توانید در هزینه های زندگی در استرالیا صرفه جویی کرده و پس انداز کنید؟
  • اگر اجاره می کنید ، یک واحد / آپارتمان / خانه را با خانواده یا دوستان خود به اشتراک بگذارید زیرا می توانید هزینه های مواد غذایی و آب و برق را تقسیم کنید.
  • برای شناسایی هزینه های احتمالی ، مرتباً هزینه های خود را بررسی کنید.
  • از خرید بدون برنامه خودداری کنید. قیمت ها را مقایسه کنید ، به دنبال تخفیف برای مواردی باشید که بدون آنها نمی توانید زندگی کنید و یک لیست خرید تهیه کنید. عادت خرید غیرضروری را متوقف کنید و بودجه خود را به مرحله درست برسانید.
  • خرید لباس خود را در زمان فروش پایان فصل زمان دهید و صدها نفر در شما صرفه جویی می کند. نکته مفید دیگر ، مخلوط کردن و مطابقت با موارد ارزان تر از فروشگاه های فروشگاه های دست دوم یا فروشگاه های دست دوم است.
    • از قاشق تا مبلمان ، انبوهی از کالاهای مورد علاقه خود را با قیمت های شگفت انگیز پیدا خواهید کرد.
  • معاملات گاز و برق را با یکدیگر مقایسه کنید تا مطمئن شوید بهترین نرخ را دریافت می کنید.
  • قیمت بنزین را کنترل کرده و هنگامی که چرخه قیمت کمتر است خرید کنید.
  • بهترین پلن موبایل و اینترنت را که بهترین قیمت و محدودیت استفاده را برای نیازهای شما ارائه می دهد ، خریداری کنید.
  • وعده های غذایی خود را تهیه کنید ، ناهار ، صبحانه را بسته بندی کرده همراه خود ببرید و از خانه قهوه بیاورید.