تحصیل به منظور اقامت استرالیا PR pathway

برای گرفتن پی آر و یا اقامت استرالیا چه رشته ای باید بخونم؟

انتخاب رشته های تحصیلی مناسب در استرالیا و ارائه دهنده آموزشی مناسب بسیار مهم است. این کار را به تنهایی انجام نده!
انتخاب صحیح رشته یا دوره، انتخاب سرنوشت ساز و قابل توجهی برای دانشجو است. اگرچه بسیاری از دانشجویان پیش زمینه ی خوبی راجع به کدام دوره یا رشته ی تحصیلی آینده ی خود دارند ، اما در اغلب موارد آنها از تمام دروس و واحدهای رشته ی خود آگاهی کامل ندارند.

 

بسیاری از دانشجویان بین المللی می خواهند برای زندگی و آینده بهتر به استرالیا مهاجرت کنند. دریافت این اقامت برای برخی از دانشجویان دشوار است زیرا رشته و آینده شغلی که پس از تحصیل برای خود انتخاب کردند، واجد شرایط مناسب برای دریافت اقامت پس از تحصیل نیست. این اشتباه بسیار پرهزینه ای است، زیرا تحصیلات دانشگاهی استرالیا برای دانشجویان بین المللی بسیار گران است و اگر انتخاب رشته بر اساس مسیر درستی انتخاب نشود و منجر به دریافت اقامت نشود در واقع شهریه ی بسیار زیادی را بی نتیجه متحمل شده اید.
بنابراین دانشجویان بین المللی که می خواهند پس از تحصیل واجد شرایط دریافت اقامت شوند ، باید رشته خود را بر اساس لیست مشاغل مورد نیاز در استرالیا انتخاب کنند تا بتوانند با فارغ التحصیلی، شرایط ویزای کار پس از تحصیل را برآورده کنند و واجد شرایط دریافت اقامت دائم شوند.

 

دولت استرالیا هر ساله لیستی از مشاغل پر تقاضا را منتشر می کند. دانشجویان بین المللی که دوره ی تحصیلی خود را به پایان رسانده اند ، می توانند در هر یک از مشاغل با تقاضای بالا ، شانس خوبی برای دریافت پیشنهاد شغلی(job offer) داشته باسند.

لیست مشاغل جدید ۲۰۲۰ (STSOL & MLTSSL) دارای لیست ترکیبی بیش از ۴۰۰ شغل مورد نیاز استرالیا است. برای کسانی که دارای مهارت یا صلاحیت هستند و مایل به مهاجرت به استرالیا هستند ، انتخاب شغل صحیح و هم چنین ویزای صحیح ، اولین قدم مهم در مهاجرت است. برای واجد شرایط بودن برای مهاجرت متخصص به استرالیا ، باید شغل خود را از لیست مهارت های استراتژیک متوسط و بلند مدت (MLTSSL) معرفی کنید. با این حال ، اگر از طریق دعوت نامه توسط پیمانکار ایالتی درخواست مهاجرت کاری تخصصی دارید، شما می توانید شغل خود را از میان لیست مشاغل تخصصی کوتاه مدت (STSOL) معرفی کنید. اگر برای ویزای مهاجرت با مهارت عمومی اقدام می کنید و توسط پیمانکار ایالتی معرفی نمی شوید ، باید شغل خود را از این لیست مهارت های استراتژیک متوسط و بلند مدت (MLTSSL) معرفی کنید. اگر برای ویزای مهاجرت با مهارت عمومی اقدام می کنید و از طرف دولت ایالتی یا سرزمینی معرفی شده اید ، باید شغل خود را از این لیست مهارت های استراتژیک متوسط و بلند مدت (MLTSSL) یا لیست اشغال مهارت های کوتاه مدت (STSOL) معرفی کنید. ما بهترین مسیر تحصیلی با کمترین هزینه و بالاترین شانس دریافت ویزا به شما معرفی میکنیم . به این منظور می توانید با کارشناسان ما در این زمینه مشاوره کنید.

تحصیل به منظور اقامت استرالیا PR pathway