ielts

پکیج زبان

برای کلیه دانشجویان که با موسسه دانش و توسعه قراداد دارند و بعد از دریافت نامه پذیرش ، شرط نمره زبان در برگه آفر آنها قید شده و بعد از چندین بار شرکت در آزمون ایلتس حد نصاب نمره مورد نیاز خود را کسب نمی کنند.

موسسه دانش و توسعه بصورت رایگان یک پکیج سه ماهه آموزش ایلتس را  بصورت رایگان در اختیار این متقاضیان قرار میدهد

لطفا توجه داشته باشید این پکیج فقط مناسب کسانی هست که حداقل نمره ۵ را در آزمون قبلی و یا آزمون های ماک گرفته باشند

 

پکیج زبان

این پکیج چه سودی برای شما دارد:

همه چیزهایی که شما بصورت یکجا نیاز دارید، شامل آزمون های آزمایشی آیلتس ، یادگیری فرمت امتحان  و فوت و فن های کلیدی برای آزمون ایتس و هر آنچه برای موفقیت در آزمون ایلتس و کسب نمره مورد نیاز،  لازم دارید ، این پکیج به صورت آنلاین و در هر مکان و هر زمان در دسترس شما خواهد بود.

آیلتس آنلاین با دقت و توسط دانشگاههای استرالیا  و بر اساس متد آموزشی استرالیا طراحی شده است  ، بنابراین شما هیچ نکته ، یا دانش لازم برای کسب نمره خوب را از دست نخواهید داد.

 

شرایط امتحان را شبیه سازی میکند، تحصیل در آزمون آیلتس به موارد دیگری غیر از خواندن و نوشتن نیاز دارد. دوره های آمادگی در این بسته آموزی آیلتس ، شامل فعالیت های عملی شنیداری و گفتاری است و به شما این امکان را می دهد که به نمونه های صوتی گوش دهید و صحبت کردن خود را ضبط کنید که می تواند برای ارزیابی توسط مربیان واجد شرایط آیلتس ارسال شود.

 

فراتر از یک دوره انگلیسی

موفقیت در آیلتس به مواردی بیش از مهارتهای خوب انگلیسی نیاز دارد. این پکیچ به شما در مورد قالب آزمون معمول و نحوه برخورد با انواع سوالات مختلف آموزش می دهد. انواع سوالات و محتوای آزمون آیلتس بوسیله کامپیوتر دقیقاً مشابه نسخه کاغذی،  آزمون های نوشتن ، خواندن ، گوش دادن و گفتار است. بنابراین ، حتی اگر در آزمون آزمایشی رایانه ای نشسته باشید ، این دوره مهارت های اساسی در مورد چگونگی پاسخ به سوالات به شما کمک میکند. همچنین نکات و سایر راهکارهای پنهان را برای کمک به شما در آماده سازی خود در روز آزمون و تقویت اعتماد به نفس به اشتراک میگذارد.