شماره های موسسه تغییر کرده است، لطفا از این پس با شماره 91002363 - 021 تماس حاصل فرمائید.
اسکالرشیپ بسیار عالی برای تحصیل در مناطق ریجنال استرالیا – دانشگاه لاتروب

Destination Australia به دنبال جذب و پشتیبانی دانشجویان جدید داخلی و بین المللی برای تحصیل در استرالیای منطقه ای است و تجربه یادگیری با کیفیت بالا را به دانشجویان ارائه می دهد. این بورس تحصیلی به دانشجویان استرالیا و خارج از کشور فرصت تجربه استرالیای منطقه ای را می دهد.

 

آیا شما واجد شرایط درخواست هستید؟
برای واجد شرایط بودن برای درخواست این بورس تحصیلی ، متقاضیان باید:
یک دانشجوی بین المللی باشید که اولین سال تحصیل خود را در یک دوره دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد در ترم ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ شروع می کند.
در دوره ای که به طور کامل در آن دانشگاه ارائه می شود ، به طور تمام وقت در دانشگاه منطقه ای تحصیل کنید. (دانشجویان آنلاین ، گواهینامه و دوره های دیپلم واجد شرایط این بورس نیستند)
در هر منطقه ای غیر از طبقه بندی R1 اقامت داشته باشید یا قصد انتقال به منطقه ای غیر از طبقه بندی R1 را داشته باشید.

دریافت کنندگان بورس تحصیلی توسط دانشگاه بر اساس:
مدرک لیاقت علمی (حداقل ۷۰ WAM) برای بالاترین مدرک کامل شده.
اگر دوره انتخاب شده شما واجد شرایط باشد و شرایط ورود به دوره را داشته باشید ، هیئت انتخاب بورسیه بین المللی La Trobe درخواست شما را ارزیابی می کند.
مکان های بورس تحصیلی محدودی در دسترس است. بنابراین رعایت حداقل شرایط WAM * بورس تحصیلی را تضمین نمی کند.
هنگامی که نامه اعطای بورس تحصیلی خود را دریافت کردید (از طریق ایمیل) ، مهم است که هرگونه شرایط پیشنهادی خود را (در صورت وجود) داشته باشید و پیشنهاد خود را در اسرع وقت برای تأمین بورس تحصیلی خود بپذیرید.

تعهدات گیرنده
دریافت کنندگان باید در یک دوره آموزشی که به طور کامل در دانشگاه ارائه می شود ، در دانشگاه منطقه ای به طور تمام وقت تحصیل کنند. بورس تحصیلی به سایر پردیس ها قابل انتقال نخواهد بود.
اگر شما یک ثبت نام ترم را انجام دهید ، باید در ۴ موضوع ثبت نام کنید تا یک دانشجوی تمام وقت در نظر گرفته شود.
اگر شما یک ثبت نام ترم را انجام می دهید ، باید در ۲ موضوع در هر ترم ثبت نام کنید و تا پایان سال ۲۰۲۰ در مجموع ۴ موضوع را تکمیل کنید تا یک دانشجوی تمام وقت محسوب شوید.
دریافت کنندگان باید اقامت خود را در هر منطقه غیر از طبقه بندی R1 حفظ کنند و در صورت درخواست مدارک اقامت را ارائه دهند.
اگر به دلیل محدودیت های سفر COVID-19 که توسط دولت وضع شده است ، در سال ۲۰۲۰ تحصیلات خود را به صورت آنلاین آغاز می کنید ، صلاحیت شما برای بورس تحصیلی بی تأثیر نخواهد بود. با این حال ، بورس تحصیلی پرداخت نمی شود تا زمانی که به اقامت منطقه ای انتخاب شده خود برسید.
دریافت کنندگان نمی توانند بورس تحصیلی دانشگاه دیگری داشته باشند.

چگونه درخواست شود
هیچ برنامه جداگانه ای لازم نیست. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که برای دوره خود در پردیس منطقه ای La Trobe اقدام کنید.
اگر دوره انتخاب شده شما واجد شرایط باشد و شرایط ورود به دوره را داشته باشید ، هیئت انتخاب بورسیه بین المللی La Trobe درخواست شما را ارزیابی می کند

1 نظر

  • ممنون من تو پروسه اپلای بودم و امیدوارم این اسکالرشیپ بگیرم

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *