مقاطع تحصیلی در استرالیا

چرا در استرالیا تحصیل کنید

چرا در استرالیا تحصیل کنید؟

وقتی مردم به استرالیا فکر می کنند ، فضای وسیعی از جنگل و بوته ، کانگوروها ، کوالاها و آب و هوای تمیز را می بینند. استرالیا فراتر از انتظارات معمول چیزهای زیادی برای ارائه دارد. بسیاری از دانشجویان بین المللی به دلیل طبیعت بی نظیر و آرام، سیستم عالی آموزش و سطح بالای زندگی ، تحصیل در استرالیا را انتخاب می کنند.  

یک مقصد در حال رشد

در حال حاضر استرالیا پس از ایالات متحده و انگلیس سومین مقصد محبوب دانشجویان بین المللی در جهان انگلیسی زبان است. بسیاری از دانشجویان بین المللی به دلیل تنوع فرهنگی ، بومیان صمیمی و کیفیت بالای آموزش ، تحصیل در آنجا را انتخاب می کنند.  

شناخته شده در جهان

فارغ التحصیلان مدارس استرالیا به دلیل شهرت چشمگیر سیستمِ بین المللی آموزشی استرالیا بسیار مورد توجه هستند. این سیستم به منظور حفظ استانداردهای بالای آموزش مرتبط با کشور توسط دولت به دقت تنظیم می شود.  

هزینه زندگی

استاندارد زندگی استرالیا در بالاترین سطح در جهان است. هزینه های زندگی و شهریه در استرالیا بطور قابل توجهی کمتر از ایالات متحده و انگلستان است. دانشجویان بین المللی می توانند در حین تحصیل به صورت نیمه وقت کار کنند و به آنها این امکان را می دهند تا هزینه های زندگی خود را جبران کنند. همچنین امکان دریافت بورسیه تحصیلی وجود دارد که به کاهش هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی کمک می کند.  

تنوع آموزش

موسسات در استرالیا دوره ها و مقاطع تحصیلی متنوعی را ارائه می دهند ، بنابراین دانشجویان بین المللی می توانند به راحتی مدرسه و رشته مناسب خود را پیدا کنند. اولین تصمیمی که دانشجویان بین المللی در هنگام انتخاب رشته می گیرند، این است که کدام مدرسه بیشتر نیازها و علایق آنها را برآورده می کند. دانشجویان می توانند بین دانشگاه ها ، آموزش فنی و حرفه ای و آموزش زبان انگلیسی یکی را انتخاب کنند. در صورت لزوم ، حرکت دانشجویان از یک سطح تحصیلی و از یک موسسه به موسسه دیگر آسان است.  

فن آوری

یکی از جذاب ترین جنبه های استرالیا برای دانشجویان بین المللی تأکید بر تحقیقات علمی است. استرالیا پیشتاز فناوری های جدید و نوآوری است. دانشجویانی که در استرالیا تحصیل می کنند می توانند از فناوری روز و منابع چشمگیر این کشور استفاده کنند.

کار در حین تحصیل

کار در حین تحصیل

دانشجویان بین المللی مجاز به کار در هفته تا ۲۰ ساعت در هنگام تحصیل در استرالیا هستند. این فرصت خوبی برای کسانی است که می خواهند برای جبران هزینه های زندگی در طول اقامت خود درآمد کسب کنند و همچنین دانشجویانی که می خواهند در حین تحصیل تجربه کار در زمینه مورد علاقه خود را کسب کنند.  

ده دلیل برتر برای تحصیل در دانشگاه های استرالیا

  • آموزش عالی با سطح بالا برای مواجهه بیشتر در سطح جهانی و اشتغال جهانی با گذرنامه شما
  • کیفیت آموزش با هزینه شهریه مقرون به صرفه در مقایسه با دانشگاه های انگلستان یا ایالات متحده
  • ۴۳ دانشگاه برای انتخاب در سراسر استرالیا
  • دوره های متنوعی از رشته های کسب و کار و تجارت، حقوق، مهندسی، پرستاری، پزشکی، فناوری اطلاعات، علوم انسانی
  • سطح تحصیلات متنوع از قبیل مقطع لیسانس، تحصیل همزمان، گواهینامه تحصیلات تکمیلی، دوره های کارشناسی ارشد با ‘coursework’ و دوره پژوهش در دکترا
  • دسترسی همه به سطحی از بورسیه و اسکالرشیپ
  • ساخت مسیر برای اقامت دائم
  • دانشجویان فارغ التحصیل و ساکنان موقت با ویزای تحصیلات تکمیلی اجازه کار را برای کسب تجربه کاری دریافت می کنند
  • اجازه کار ۴۰ ساعت در هر ۲هقته یا نامحدود در طول تعطیلات میان ترم ها
  • وابستگان دانشجویان کارشناسی ارشد می تواند تمام وقت کار کند